Už začátkem týdne se má otevřít oblíbené koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem. Tam předpokládají otevřít už v pondělí či úterý 17. - 18. června.

“Ceny jsme ponechali, nabídneme novou skluzavku a workout pro děti,” uvedl Jan Illek, ředitel společnosti Areál sportu a kultury s.r.o.

Venkovní koupaliště v Bystřici nabízí tři bazény, terasu s celodenním bufetem, dvě hřiště na plážový volejbal, skákací trampolínu a stůl na stolní tenis.

S příchodem léta se má otevřít koupaliště Palouky ve Velkém Meziříčí. "Koupaliště se v případě příznivého počasí otevře od 21. června," uvedl Michal Hořínek, ředitel příspěvkové organizace Sportoviště VM.

Meziříčské koupaliště nabízí velký a malý bazén, brouzdaliště, tobogán, bezplatné Wi-Fi připojení a občerstvení. Změny, ani novinky se ve Velkém Meziříčí nekonají. Zůstávají ale stejné i ceny. Celodenní vstupné stojí pro dospělé 80 korun, pro děti do 15 let 60 korun.

Otevřít podle počasí se chystá sportovní areál s víceúčelovou vodní nádrží v Řečici na Novoměstsku.

"Areál je prakticky připraven k provozu, zásadní je již jenom počasí. Vstupné do areálu zůstane stejné jako v loňském roce, tedy 60 korun," uvedl Martin Drdla, provozní S. A. Řečice.

Podle něj se v areálu letos zatraktivní občerstvení. "Bude více uzených ryb a nějaké to grilování masa a zeleniny," dodal.