Zlatonka, camrál, útočníci, chytači a kovové obruče se vrací opět do Žďáru nad Sázavou. V sobotu 13. července a v neděli 14. července se na žďárském fotbalovém stadionu uskuteční mezinárodní famfrpálový turnaj Victory games.

Na hřišti se budou prohánět čeští i zahraniční sportovci. “Věříme, že si velcí i malí milovníci mladého kouzelníka z Bradavic opět přijdou na své. Těšit se mohou nejen na napínavé sportovní zápasy, ale také si budou moci vyzkoušet famfrpálový zápas na vlastní kouzelnickou kůži,” uvedl Radim Technik, ředitel žďárské příspěvkové organizace Sportis, která akci pořádá.

close Pozvánka na famfrpálový turnaj ve Žďáře nad Sázavou. info Zdroj: Sportis zoom_in Pozvánka na famfrpálový turnaj ve Žďáře nad Sázavou.

Na akcí nebude chybět doprovodný program. Fanoušci filmů Harryho Pottera si přijdou na své v sobotu 13. července v Kině Vysočina v rámci maratonu filmů natočených podle fantasy románů britské spisovatelky J. K. Rowlingové.

V neděli 14. července pak na zájemce čeká doprovodný program přímo na fotbalovém stadioně. “Děti se mohou těšit na zajímavou šifrovací hru Hledání relikvií smrti. Dospělí pak na netradiční občerstvení z bradavické jídelny v podání Matěje Papáčka. Domů si pak budou moci odnést jednu z relikvií zakoupením originálních předmětů od Zdeňky Formánkové,” dodal Radim Technik.