Novými lákadly jsou v novoměstských Městských lázních především koupele. Do nabídky tak přibyla Koupel ze smrkového jehličí a Kleopatřina koupel. „Dřevitá vůně smrkového jehličí působí blahodárně při nachlazení a rýmě. Uklidňuje a tiší bolest svalů a kloubů. Zlepšuje dýchání a uvolňuje dýchací aparát,“ popsala proceduru s vůní lesa Adéla Hladíková z novoměstských lázní.

Koupel egyptské královny Kleopatry nabízejí v Novém Městě ve dvou variantách. V růžové a medové. „Díky éterickým olejům z divoce rostoucích růží je růžová koupel uklidňujícím zážitkem. Medová zase nabízí regeneraci. Med je považován za silné přírodní antibiotikum. Pomáhá při nachlazení a podporuje obranyschopnost,“ informovali pracovníci Městských lázní na svých webových stránkách.

V novoměstské nemocnici pokračují opravy. Stravovací zařízení má novou vzduchotechniku.
Kuchyně v novoměstské nemocnici má novou vzduchotechniku. Podívejte se

Kromě nových zážitkových procedur přišly Městské lázně ještě s další novinkou. „Vyslyšeli jsme mnohaleté volání z řad veřejnosti a ke každému vstupu bude navíc zdarma patnáct minut na převlečení,“ doplnil jednatel lázní Jiří Janeček.

Problémy s energiemi se ale nevyhnuly ani rekreačnímu areálu. Od prvního ledna tak platí nový ceník, který přináší navýšení cen za vstupy. Na vině je nárůst cen energií.