„Jde o to, že kromě strašidelného zámku DraXmoor budeme v Dolní Rožínce nově otevírat Animal park, kde budeme mít dva čtyřmetrové krokodýly,“ vysvětlil šéf firmy Šikland, která mimo jiné zastřešuje i westernové městečko ve Zvoli a na Slovensku v Liptovském Mikuláši, Libor Šikl.

V parku, který bude umístěn poblíž lesoparku Templ, nebudou jenom živí krokodýli, ale i makety současných i prehistorických zvířat. „Je to taková atrakce pro návštěvníky, s těmi zvířaty se lidé budou moci fotit, aby měli nějakou památku na to, že u nás byli. Navíc průvodce parkem bude zodpovídat jejich otázky. Protože k nám jezdí hlavně rodiny s dětmi, myslím si, že to pro ně určitě bude zajímavé,“ řekl Šikl.

Novinkou má být podle majitele zábavních areálů i speciální autobus, který bude návštěvníky přepravovat z westernového městečka ve Zvoli k atrakcím do Dolní Rožínky a zase zpět. „V Dolní Rožínce mohou lidé jít nejenom do strašidelného zámku a do nového Animal parku, ale navštívit i muzeum automobilových veteránů a zrekonstruovaný statek, který nabízí vyjížďky na koních. Je toho dost a nudit se určitě nebudou,“ předpokládá Šikl.