Zúčastnili se ho i lídři TOP 09 Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek. Delegáti krajského sněmu do svého čela zvolili Jiřího Blažka, prvního místopředsedu výkonného výboru Pozemkového fondu ČR.

Krajskými místopředsedy se stali Miroslav Fuks z Jihlavy, Michael Kubík ze Žďáru nad Sázavou a Luboš Rudišar z okresu Pelhřimov. Do krajského předsednictva byli dále ustanoveni Jana Spekhorstová z Třebíče a Miroslav Krofián za Havlíčkobrodsko. Dále byl zvolen patnáctičlenný krajský výbor a za krajskou organizaci TOP 09 byli vybráni delegáti na ustavující republikový sněm. Ten proběhne 27. a 28. listopadu v Praze.

„Vysočina představuje tradičně konzervativní kraj, do kterého voličům přinášíme novou naději s odpovědnou politikou. Naše nově zvolené vedení krajské organizace TOP 09 si plně uvědomuje, že před ním, bez ohledu na přidělené funkce, stojí mnoho práce. Hodláme udělat maximum pro úspěch TOP 09 nejen ve volbách do Poslanecké sněmovny, ale také v neméně důležitých volbách komunálních,“ zdůraznil nový předseda krajské organizace TOP 09 Jiří Blažek.