Nejvíce sympatií u veřejnosti získal bytový dům Řečice číslo pět, který místní pojmenovali jednoduše pětka. V domě, který si zachoval vesnický ráz, vzniklo několik nových, moderních bytů.

Cenu hejtmana Kraje Vysočina obdržela Hasičská zbrojnice a Obecní úřad Martinice. Tato nemovitost zabodovala i v kategorii Cena veřejnosti. „Naše Hasičská zbrojnice a Obecní úřad se v této kategorii umístily na třetím místě,“ uvedl starosta Martinic Michal Drápela.

Cena České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě putovala do Bystřice nad Pernštejnem. Získalo ji nové sídlo společnosti Adoz. To obdrželo také čestné uznání v kategorii Novostavby budov za přehledné dispoziční a provozní uspořádání a přívětivé pracovní prostředí.

Čestné uznání si odnesla také rekonstrukce nemovitosti patřící původně Všeobecné zdravotní pojišťovně v Novém Městě na Moravě. Tato budova nyní slouží žákům a učitelům Základní umělecké školy Jana Štursy. V kategorii Rekonstrukce občanských a bytových staveb byla tato stavba oceněna za promyšlenost a účelné zhodnocení původního objektu.