Nejvíce sympatií u veřejnosti získal bytový dům Řečice číslo pět, který místní pojmenovali jednoduše pětka. V domě, který si zachoval vesnický ráz, vzniklo několik nových, moderních bytů.

Cenu hejtmana Kraje Vysočina obdržela Hasičská zbrojnice a Obecní úřad Martinice. Tato nemovitost zabodovala i v kategorii Cena veřejnosti. „Naše Hasičská zbrojnice a Obecní úřad se v této kategorii umístily na třetím místě,“ uvedl starosta Martinic Michal Drápela.

Cena České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě putovala do Bystřice nad Pernštejnem. Získalo ji nové sídlo společnosti Adoz. To obdrželo také čestné uznání v kategorii Novostavby budov za přehledné dispoziční a provozní uspořádání a přívětivé pracovní prostředí.

Milovníci houbových pokrmů mají možnost obohatit svůj jídelníček.
Houby rostou! Houboví nadšenci podnikají nájezdy do lesů

Čestné uznání si odnesla také rekonstrukce nemovitosti patřící původně Všeobecné zdravotní pojišťovně v Novém Městě na Moravě. Tato budova nyní slouží žákům a učitelům Základní umělecké školy Jana Štursy. V kategorii Rekonstrukce občanských a bytových staveb byla tato stavba oceněna za promyšlenost a účelné zhodnocení původního objektu.