Rozsochy lídrovi zatopily

ROZSOCHY - Fotbalisté Rozsoch ztratili nadějně rozehrané utkání s lídrem soutěže - Jaroměřicemi nad Rokytnou - a s papírovým favoritem prohráli 1:2. „Byl to velmi vyrovnaný duel, v němž rozhodovaly maličkosti.

9.10.2007

I přes prohru musím hráče za podaný výkon pochválit, zahráli výborně,“ vrátil se k nedělnímu duelu trenér Rozsoch Bohumil Prášil.

Podle něj jeho svěřencům po vedoucím gólu ve druhém poločase klesla zápasová koncentrace. „Hosté vyrovnali z neodpískaného ofsajdu a dostali se zpátky do hry. Navíc se jim podařilo rychle přidat ještě druhou branku a dovedli zápas do vítězného konce,“ prohlásil zklamaně kouč Rozsoch.

Jaroměřice si vydřeným vítězstvím pohlídaly dvoubodový náskok v čele tabulky na dotírající Novou Ves.

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Přístroj na měření kvality ovzduší.

Rodiče dětí žádají měření smogu u škol

Na parketě se to hemžilo maskami všeho druhu. A někteří malí návštěvníci karnevalu se dostali i na parket a zatančili si přímo s Míšou Růžičkovou.
39

Míša Růžičková roztančila ve Žďáře děti i dospělé

Ve Family Pointu budou hovořit o první pomoci i šátkování

Žďár nad Sázavou – O první pomoci dětem se bude v úterý 23. ledna hovořit ve žďárském Family Pointu, který se nachází ve čtvrtém patře polikliniky.

Nové případy pravé chřipky ve třetím týdnu nepřibyly

Vysočina – Nástup chřipkové epidemie na Vysočině se nadále odkládá. V uplynulém třetím kalendářním týdnu sice akutních respiračních onemocnění plošně přibylo, a to v jak v rámci celého kraje, tak i v jednotlivých okresech. Nadále je ovšem nemocnost výrazně pod hranicí epidemie, která bývá spojována s překročením hranice 1 700 případů.

Po bodu. Nastavené časy hokejistům o víkendu příliš nesvědčily

Velká Bíteš, Břeclav – Do závěrečné čtvrtiny základní části vstoupili o víkendu hokejisté v Krajské lize jižní Moravy a Zlínska. V 17. kole se lídr tabulky z Velkého Meziříčí představil na ledě Břeclavi. Hráči Horáckého hokejového klubu dvě třetiny za svým soupeřem zaostávali, až díky výkonu ve třetí dvacetiminutovce vyválčili alespoň bod.