Právě Jouklovi patřilo v předchozích letech první místo při přiznávání příjmů. Díky členství ve správních orgánech nákladního dopravce ČD Cargo a ve správě železniční cesty si v roce 2010 přivydělal 377 tisíc a o rok dříve dokonce 445 tisíc. Na druhou stranu Joukl ve svém přiznání uvádí také částky, které by podle zákona přiznávat nemusel, neboť nepřekračují stotisícový roční limit.
Jeho krajský nadřízený Jiří Běhounek ho loni dokázal přeskočit kvůli místu místopředsedy správní rady největší zdravotní pojišťovny. Od VZP inkasoval za rok 2011 rovných 320 tisíc. Další peníze si vydělal jako lékař v ordinaci a v pelhřimovské nemocnici.
Většina krajských politiků stíhá několik dalších funkcí v zastupitelstvech obcí, správních radách městských podniků a podobně. Jejich roční příjmy z nich však nedosahují zmiňovaných sta tisíc, a proto je neuvádějí.
Příkladem je krajský radní Tomáš Škaryd. V přiznání deklaruje čtyři funkce, mimo jiné i v představenstvu havlíčkobrodských vodovodů a kanalizací. „Z těchto funkci žádný příjem nemám. Pouze za práci v radě města Chotěboř dostávám okolo 1 200 korun měsíčně," vysvětluje Škaryd.
Mezi příjmy politiků se však nacházejí i takové věci jako dary a dědictví. Patrně nejkurióznější položkou přiznání je příjem radního Martina Hyského. Ten vyhrál ve spotřebitelské soutěži jedné banky auto. S vozem se vyfotil a pak jej prodal. Získal tak přes 376 tisíc.