Původní zpráva:

Čtrnáctiletá dívka odešla ve středu 16. května kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště ve Žďáru nad Sázavou. Dívka je vysoká přibližně 162 centimetrů, má střední postavu, modré oči a černé, krátké vlasy, na bocích vyholené, vpředu delší kudrnaté sčesané do čela. Naposledy na sobě měla oblečené červené tričko s krátkým rukávem s bílým nápisem na prsou, černou mikinu s kapucí s bílo zelenými vzory podobnými graffity se zeleno bílými pruhy na rukávech, černé kalhoty typu legíny. Při sobě dívka měla školní batoh černé barvy.

Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo. Na základě šetření policisté zjistili, že se dívka měla ve středu 16. května kolem třetí hodiny odpoledne pohybovat na území Žďáru nad Sázavou.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158.