V kategorii E (do 11 let) klub reprezentovali Vojtěch Dvořák, Lucie Havlová, Barbora Mokričková a Zuzana Řebíková. V kategorii D (12-13 let) se závodů zúčastnili Filip Dlouhý, David Musil, Natálie Vidergotová a Adéla Vlčková.

O zviditelnění výpravy se zasloužil nejvíce Vojtěch Dvořák. Jedinou disciplínou, na které mu unikla jedna z medailí doslova o konečky prstů, bylo 15RP/10PP. S přibývajícími metry se ale začal konkurenci vzdalovat a ve všech dalších disciplínách sbíral medaile, jednu stříbrnou (50PP) a tři zlaté (100PP, 200PP, 400PP).

V kategorii D se nechtěla nechat zahanbit Adéla Vlčková, ale po třech nevděčných bramborových umístění jako by jí úspěch nebyl přán. Chuť si spravila až na své poslední disciplíně 400RP, kde obsadila krásné 3. místo.

„Smolaři Mistrovství“, tak by se dala nazvat štafeta kategorie E ve složení Mokričková, Havlová, Řebíková a Dvořák, která doplavala v závodě na 4x50PP na 3. příčce, ale následně o ni přišla zásluhou diskvalifikace.

Druhý den už svoji chybu štafeta nedokázala napravit a na 4x100PP doplavala na 4. místě. Děvčata se tak nedočkala medaile z první velké akce.

Za zmínku stojí i individuální výkony nejmladších závodnic, které promlouvaly do pořadí v první desítce a značně posunuly svá osobní maxima na všech tratích. Nezklamali ani ostatní účastníci, kteří prokázali svoji stabilní výkonnost a význam pro tým. Mistrovství se stalo skvělým zakončením úspěšné sezony a předpokladem úspěchu v sezoně nadcházející