Pohostinství v tamním obecním domě nabízí občerstvení místním i kolemjdoucím. K mání je pivo, limo i něco malého na zub. „Máme vlastní obecní hospodu. Po několika špatných zkušenostech s nájemci jsme se rozhodli vzít to do vlastních rukou. Teď tam už nedochází k situacím, že třeba dojde pivo nebo limonáda,“ vysvětlil starosta Zubří Jiří Havlíček.

close Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili. info Zdroj: Deník zoom_in Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili. Zubří provozuje vlastní hospodu už pár let. „Ceny máme lidové. Nezbohatneme z toho, ale uživí se. Zaměstnáváme tam místní lidi na dohodu, zaměstnance bychom si dovolit nemohli,“ konstatoval zuberský starosta.

K jídlu tam hosté najdou pouze pár pokrmů. „Ohříváme pizzu a děláme hranolky. Je to taková venkovská hospoda. S celoročním provozem. Na pití je v nabídce točená limonáda a milovníci hořkého moku si mohou vybrat, jestli chtějí Poličku nebo Starobrno,“ vyjmenoval Jiří Havlíček.