Nemocnice stejně jako v loňském roce získala první místo v rámci Kraje Vysočina v kategoriích Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů a Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů. Nově ji ocenili i zaměstnanci – v kraji získala první místo také v kategorii Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců.

„Pozitivní zpětná vazba je velkou motivací pro další práci. Jsme moc rádi, že kromě pochval pacientů, které se k nám dostávají pravidelně přes sociální sítě či osobně, jsou pacienti spokojeni tak, že vynaložili úsilí na toto oficiální hodnocení a odpověděli na dotazníky HCI. Snad ještě více si ceníme také uznání ze strany zaměstnanců – pacientské hodnocení na výbornou patří především jim. Ještě větším úspěchem je pro nás ale téměř plný počet bodů v rámci odborného hodnocení od Spojené akreditační komise. To vše dokazuje, že si kvalita naší péče drží svůj vysoký standard,“ uvedla Linda Šefčíková, mluvčí skupiny VAMED MEDITERRA, která Nemocnici svaté Zdislavy provozuje.

Projekt Nemocnice ČR 2018 byl realizován od února do srpna, letos se do něj zapojilo 155 nemocnic s akutními lůžky z celé republiky, 60 644 hospitalizovaných pacientů, 41 860 ambulantních pacientů a 6 235 zaměstnanců.