„Od srpna 2019 do června 2020 bychom za každou vstřelenou branku všech věkových kategorií přispěli částkou 50 korun do kasičky, která bude umístěná v občerstvení na našem domácím hřišti v Nedvědici. Chtěli bychom dennímu stacionáři pomoci získat prostředky na dovybavení místností především pro klienty s těžším postižením. Současně bych rád upozornil, že do kasičky může přispět i kdokoliv z veřejnosti, a to jakoukoliv částkou,“ popsal projekt Góly pro Rosu předseda klubu SK Pernštejn Nedvědice Pavel Vejrosta.

„Nápad uspořádat tuto benefici nás mile potěšil. Jsme moc rádi, že můžeme navázat spolupráci s další sportovní organizací. Naši uživatelé jsou fotbaloví fanoušci, rádi se o sportu baví, sledují fotbalové výsledky, je to pro ně důležitá činnost, která podporuje jejich rozvoj v komunikaci a v získávání a navazování nových přátelství,“ vyjádřila se vedoucí denního stacionáře Rosa Petra Königová.

„Moc se těšíme na nově vznikající spolupráci a doufáme, že nám tato činnost umožní rozšířit povědomí nejenom o naší službě a její potřebnosti,“ dodala Königová.