Karel Šíp se tam představí spolu s oblíbeným hercem, bavičem a zároveň svým dlouholetým kamarádem Josefem Aloisem Náhlovským.

Oba vystoupí v improvizovaném pořadu s názvem Všechnopártička.

Zábavní pořad volně navazuje na známou televizní show Všechnopárty, ale v poslední době se objevuje rovněž v divadelní podobě.

Během večera Karel Šíp probere se svým jediným hostem ve volném dialogu mimo jiné jeho umělecké začátky, řeč přijde také na nezapomenutelné zážitky ze studentských let i hercovu údajnou širokou škálu chorob a neduhů.

Sport a cesty do zahraničí

Diváci se také mohou těšit, že oba protagonisté společně pohovoří o svých sportovních aktivitách i cestách do zahraničí.

Vše bude tradičně opředeno veselými historkami obou bavičů a doplňováno pěveckým vystoupením muzikálové zpěvačky Dagmar Zázvorkové. Během samotného představení bude také vyhrazen čas na všechny dotazy diváků.Zábavná talk show začíná v Humpolci přesně s odbitím zítřejší půl osmé večerní.

V tomto měsíci se Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský ukáží na Vysočině ještě jednou. Bude to poslední listopadový den, tedy v pondělí 30. listopadu v Městském divadle ve Žďáře nad Sázavou. Všechnopártička tam začně o půl osmé večer.