Muže kolem půlnoci našli policisté těžce zraněného v lesním porostu mezi obcemi Míchov a Koníkov. Policisté muži na místě poskytli první pomoc a přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Ta muže převezla do nemocnice Nové Město na Moravě. „U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 0,44 promile alkoholu,“ informovala Dan Čírtková.

Dalším šetřením policisté zjistili, že třiatřicetiletý řidič s motocyklem značky Yamaha projížděl po místní komunikaci v lesním úseku ve směru od křižovatky se silnicí III/36034 směrem ke křižovatce. Na přímém úseku komunikace ve stoupání nepřizpůsobil rychlost jízdy a nejel takovou rychlostí, aby mohl zastavit motocykl na vzdálenost, na kterou má rozhled. S motocyklem narazil do jehličnatého stromu ležícího přes silnici.

Při dopravní nehodě se motocyklista zranil a i přes vážné poranění se snažil dostat se z místa a přivolat si pomoc. To se mu bohužel vzhledem k jeho poranění nepodařilo a našli ho až po několika hodinách od nehody policisté z obvodního oddělení Nové Město na Moravě.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na motocyklu ve výši zhruba třiceti tisíc korun. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že řidič navíc při jízdě v daném místě nerespektoval svislou dopravní značku zákaz vjezdu všech motorových vozidel.