N. VESELÍ – KOPŘIVNICE 37:28

Na výborný výkon z minulého kola, kdy porazili vedoucí celek soutěže, navázalo Nové Veselí i proti páté Kopřivnici, která s domácím týmem držela krok pouze do 12. minuty (6:6). Poté novoveselská družina naplno rozpoutala útočnou vichřici, která hosty smetla z palubovky. Také druhý poločas byl ve znamení převahy Nového Veselí, které vycházelo z výborné obrany. V útočné fázi byly jeho předností rychlé kombinační akce a střelba spojek. Vítězstvím 37:28 se dorostenci Nového Veselí posunuli na vedoucí příčku druholigové tabulky.

Poločas: 20:13. Nové Veselí: Bláha 6, Prokeš 1, P. Najman 12, V. Klíma 2, P. Hron 10, Henych 3, Kazatel 1.

V. BYSTŘICE – V. MEZIŘÍČÍ 25:19

Domácí vstoupili do souboje s hodně ofenzivní obranou, která díky zbrklosti Velkého Meziříčí v zakončení slavila úspěch. Zdlouhavou rozehrávkou a taktickým držením míče pak zcela ochromili možnost založení rychlých protiútoků. Nepřesnosti při zakládání útočných výpadů a stále častější hra v oslabení ubíraly hostům hromadu sil . Po přestávce Bystřičtí pokračovali v osvědčené taktice a udržovali si neustálý náskok až do posledních minut utkání. Neproměnění velmi dobrých příležitostí ze strany Velkého Meziříčí domácí dokonale využili a úspěšnější střelbou zvládli i závěrečnou fázi utkání (20:18).

Poločas: 13:11. Velké Meziříčí: Kotík, Poul – Petr Kříbala 6, Fischer 4/3, Večeřa 3, M. Kříbala 3, Homola 2, Rosa 1, Konečný, Necid, J. Kaštan, Strašák.