FlatOut 2

Že vám připadá model poškození v Need for Speed: Carbon směšný? Zahrejte si FlatOut 2 – demoliční derby bez omezení. Závodní hra po svém stejnojmenném předchůdci sdělila atraktivní koncept agresivního závodění v rozmanitém prostředí.

Jedná se o čistokrevnou arkádu, avšak velmi citlivě zpracovanou. Hra klade důraz na kolize se soupeři, za každý povedený „hit“ dostáváte body a příslušnou dávku nitra.

Oproti prvnímu dílu se hráči mohou těšit na vylepšenou fyziku, díky níž budou srážky a bouračky ještě více pohlednější a dá se říci i šílenější. Současně s tím ale musíte dorazit do cíle jednotlivích závodů na co nejlepším místě, abyste nasbírali dostatek bodů do celkového hodnocení.

Nasbírané peníze přitom poslouží na nákup nových vozidel, nebo nákup součástek pro opravu a vytunění vozidla stávajícího. Hlavním herním módem je opět šampionát, roztažen přes více než 16 interaktivních tratí. Autoři ale pamatovali ale i na příležitostné hráče, kterým se do šampionátu nechce. Hned zezačátku tak máte k dispozici v podstatě všechny auta a tratě v módu quick race.

Hodnocení 8/10