Z nabitého programu si vybere opravdu každý. Milovníky psů například potěší 40. výstava Klubu chovatelů německých dog České republiky, na kterou dorazí 17 prezidentů klubů německých do z celé Evropy a stovky majitelů tohoto plemene..

V Šiklově mlýně si o víkendu dají sraz i letečtí a pozemní modeláři, kteří navíc v pravé poledne předvedou rekonstrukci historické bitvy. O pár hodin později ukáží, jaké akrobatické kousky se svými modely umí.

Pro dámy je zase připravena kosmetická poradna Proměny, nebo vaření a pečení podle nejlepších receptů s ochutnávkou. Chybět nebude ani módní přehlídka a výstava modelů podle Burdy, soutěž v pletení a výstava ručních prací.

Současně se koná i akce s názvem Rodinné pasy na Divokém západě. A tak všichni držitelé těchto karet jsou srdečně zváni do westernového městečka na společné setkání. Na vstupném pak držitelé pasů ušetří padesát procent.

Sobotní program HOBBY DAYS se Starobrnem – 22. srpna – Rodinné pasy na Divokém západě
10.00 – 18.00:
Program v městečku
11.00: Akční divadlo Tajemství minulosti - příběh plný akčních scén (amfiteátr)
12.00: Letecká bitva s modely (letiště)
14.00: Westernová a kaskadérská show - drezura koní a zvířat, kovbojské dovednosti, adrenalinová triková jízda
15.30: Ukázky letecké akrobacie s modely (letiště)
16.30: Akční divadlo Jak jsem krotila divoký západ – komedie (amfiteátr)
Večer: Jagermeister párty

Po celý den: Setkání držitelů rodinných pasů, světová výstava německých dog, setkání modelářů, módní přehlídky Šiji s Burdou, soutěž v pletení, výstava ručních prací, kosmetická poradna Proměny, vaření a pečení podle nejlepších receptů s ochutnávkami.

Vstupné je 160,- Kč, v předprodeji Ticketportal.cz (na místě 180,- Kč)