RUDOLEC – BOHDALEC 7:2

Branky a nahrávky: Boháček 2, Chalupa 2, Vojtěch Musil, Vladimír Musil, Zelený (Chalupa, L. Křesťan 2, Vojtěch Musil, Vladimír Musil, Šerejch) – L. Jaša, Jakub Večeřa (Broža, L. Jaša, P. Jaša). Třetiny: 1:0, 2:0, 4:2. Nejlepší hráči: Boháček – Broža.

VESELÍČKO – NOVÁ VES 5:6

Branky a nahrávky: Bořil 2, Hromádka, Glos, L. Klement (Bořil 2, Hromádka 2, L. Klement) – Krejčí 2, Zdražil 2, Bureš, Havlík (Babjačok, Havlík, Kužel, Novotný, Stehlík). Třetiny: 2:0, 2:1, 1:5. Nejlepší hráči: L. Klement – Zdražil.

SLAVKOVICE – PAVLOV 2:5

Branky a nahrávky: Limon, Štěpánek (Štěpánek, Nekvinda, Liška) – J. Chmelař 3, B. Chmelař, Jan (Doležal, Dvořák, Havelka, Kabelka, Tesáček). Třetiny: 0:2, 1:1, 1:2. Nejlepší hráči: Jan Švanda – J. Chmelař.

ŠKRDLOVICE – PŘIBYSLAV 2:9

Branky a nahrávky: M. Cyrmon, Z. Komínek (P. Jun ml., Z. Komínek) – J. Musil 2, P. Neubaeuer 2, L. Svoboda 2, Michal Teml , J. Doležal, M. Neubauer (J. Doležal, J. Musil, P. Neubauer, M. Neubaeur, P. Svoboda, L. Svoboda, T. Svoboda 2). Třetiny: 0:2, 0:4, 2:3. Nejlepší hráči: Z. Komínek – J. Musil.

ZNĚTÍNEK – OSTROV N. O. 2:3

Branky a nahrávky: J. Hrdlička, M. Nevěčný (L. Oulehla, J. Vaněk) – R. Buchta 2, R. Fňukal (J. Němec 2, P. Burian). Třetiny: 0:1, 0:1, 2:1. Nejlepší hráči: M. Nevěčný – P. Švanda.

SVĚTNOV – VATÍN 4:6

Branky a nahrávky: Kučka, Pošvic, Toman, Tůma (Hrnčíř, Kuba, Pošvic, V. Tlustoš, Vondráček) – L. Šíma 3, L. Vaša 2, Láznička (Sochor, J. Vaša, Vítek). Třetiny: 2:1, 0:3, 2:2. Nejlepší hráči: Novák – L. Šíma.

KONEČNÁ TABULKA

1. Vatín 12 11 1 0 71:24 23

2. Přibyslav 12 11 0 1 64:17 22

3. Bohdalec 12 8 0 4 57:38 16

4. Světnov 12 8 0 4 72:44 16

5. Ostrov n. O. 12 7 1 4 46:38 15

6. Rudolec 12 7 1 4 61:36 15

7. Znětínek 12 7 0 8 58:38 14

8. Nová Ves 12 6 0 6 39:54 12

9. Pavlov 12 3 1 8 38:73 7

10. Škrdlovice 12 2 1 9 26:65 5

11. Řečice 12 2 1 9 22:58 5

12. Veselíčko 12 2 0 10 48:71 4

13. Slavkovice 12 1 0 11 27:73 2

Program prvních zápasů čtvrtfinále play-off VHL (sobota 18. a neděle 19. ledna): Vatín – Nová Ves (so, 20.00), Bohdalec – Rudolec (so, 22.00), Přibyslav – Znětínek (ne, 18.30), Světnov – Ostrov n. O. (ne, 20.30).

Boje o konečné 9. až 13. místo VHL (sobota 18. ledna): Škrdlovice – Slavkovice (6.15), Řečice – Veselíčko (8.00).

Program odvetných zápasů čtvrtfinále play-off (pátek 24. – neděle 26. ledna): Ostrov n. O. – Světnov (pá, 20.30), Rudolec – Bohdalec (so, 20.00), Nová Ves – Vatín (so, 22.00), Znětínek – Přibyslav (ne, 18.30).

Pro mužstva, vyřazená ve čtvrtfinále play-off, letošní sezona Vesnické ligy končí. Konečné umístění poté určí jejich pořadí v tabulce po základní části letošního ročníku.

Další boje o konečné 9. až 13. místo (sobota 25. ledna): Pavlov – Veselíčko (6.15), Slavkovice – Řečice (8.00).