Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se ale část programu přesunula ze zámku na zimní stadion, kde organizátoři postavili hned dvě jeviště.

O víkendu se tak zaplní nejen prostory barokního zámku ve Žďáru nad Sázavou, ale i místního zimního stadionu. „Doprovodný program, tedy především různé workshopy pro děti a pro dospělé, experimentální taneční battle a světová premiéra představení Magic Show proběhnou ve vnitřních prostorách zámku, odpoledne se pak diváci přesunou na dvacet minut vzdálený zimní stadion, kde uvidí kompletní program představení,“ uvedla v souvislosti s „mokrou“ verzí programu, kterou organizátoři připravili, Jitka Pavlová.

I za deště tak diváci uvidí umělce z České republiky, Ameriky, Francie, Velké Británie nebo třeba z daleké Ghany a Srí Lanky. Žďárský zimní stadion bude žít několika novocirkusovými a tanečními představeními, bude zde zajištěno občerstvení i doprava ze zámku. Všechny další služby budou změnám programu přizpůsobené. Více informací i aktualizovaný program je k dispozici na www.korespondance.cz.