Dva duely 12. kola byly odloženy.

MOSTIŠTĚ – ZASTÁVKA 5:2

Hosté v první třetině hýřili aktivitou, ale do vedení šli domácí. Ti po přestávce převzali iniciativu, nesrazila je ani vyrovnávací branka, a dalšími třemi trefami si vybudovali rozhodující náskok.

Branky a nahrávky: Toman, Pokorný, Musil, Smejkal, Jiří Svoboda (Novák 2, Marek Ondrůj, Jiří Svoboda, Musil, Slavík) – Vopálka, Kubiš (Gross, Vopálka). Vyloučení: 9:6, navíc Fiala a Knotek (oba Zastávka) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 60. Hráno na ZS ve V. Meziříčí. Třetiny: 1:0, 3:1, 1:1.

NEDVĚDICE – KŘIŽANOV 3:2

V utkání týmů ze spodní části tabulky se projevila nervozita obou mužstev, která jim svazovala ruce. V nepohledném duelu plném osobních soubojů se ve třetí třetině přiostřilo. Na domácí se 15 vteřin před závěrečnou sirénou usmálo štěstí, když se jim podařilo vstřelit vítěznou branku.

Třetiny: 0:0, 2:1, 1:1. Další podrobnosti nehlášeny.

Další výsledky: Šerkovice – Hrušky odloženo. Velká Bíteš B – RH Centrum Brno odloženo. Náměšť n. O. – Boskovice B 8:2. Bulldogs Brno – V. Bítýška 3:7.

1. Náměšť n. O. 12 11 1 0 0 88:32 35
2. V. Bítýška 12 8 0 2 2 65:34 26
3. Centrum Brno 10 8 0 1 1 76:34 25
4. Zastávka 12 7 0 0 5 61:49 21
5. Bulldogs Brno 11 6 0 0 5 52:55 18
6. Mostiště 12 4 2 0 6 40:53 16
7. V. Bíteš B 11 5 0 1 5 38:48 16
8. Šerkovice 10 4 1 1 4 59:52 15