A proč se rozhodlo vydavatelství Vltava Labe Media mimořádnou přílohu vydat? „Bez spolupráce, pomoci, odhodlání, víry, spolehnutí se na podporu toho druhého, budeme krizi těchto týdnů zvládat jen těžko. Velmi brzy po vypuknutí virové epidemie jsme si i my v Deníku, tak jako každý jiný v naší zemi, ať už občan, firma jakékoli velikosti či malý živnostník, uvědomili, že dopady pandemie mohou být pro mnohé z nás dost ničivé. Řekli jsme si, že kromě rad a praktických informací, chceme přinést pozitivní příklady toho, jak se jiní perou s nepřízní osudu,“ vysvětlil Roman Gallo, ředitel redakcí.

Na šestnácti stranách se můžete začíst i do exkluzivního seriálu reportéra Deníku, který den a po dni popisuje pobyt v koronavirem uzavřené Litovli. Zjistíte, jak situace, které možná potkají i vás, řeší malí podnikatelé ve vašem okrese, ale i na druhé straně naší země. Příloha je totiž plná inspirací přímo od živnostníků z nejrůznějších oborů. Dozvíte se nejenom to, jak se perou se současným stavem, ale řada z nich prozrazuje také neotřelé nápady, jak v nelehké době ustát výpadek peněz.

Mnoho rad, inspirací, ale i silných příběhů najdete v páteční mimořádné příloze Deníku – Společně to zvládneme. Nezapomeňte si v pátek koupit náš Deník. K dostání je na všech otevřených prodejních místech, ať už na čerpací stanici, nebo v supermarketu.