Případ odstartoval loni v březnu, kdy dva maskovaní muži ve Žďáře nad Sázavou přepadli čtyřiapadesátiletého sanitáře novoměstské patologie.

Vyšetřovatelé během devítiměsíční intenzivní práce zjistili, že třiatřicetiletý Kunc má „na triku“ hned několik zvlášť závažných trestných činů.

-------------

Články jsou řazeny od nejnovějších po nejstarší

----------------

Drsné obchody s mrtvými se vracejí k soudu

K jihlavské pobočce krajského soudu opět zamíří léta se táhnoucí případ žďárské pohřební služby Anubis a jejího někdejšího pracovníka Radka Kunce.

--------------

Řidič pohřební služby čelí dalšímu trestnímu oznámení

Kriminalista ze Žďáru nad Sázavou Pavel Kubiš podal trestní oznámení na třiatřicetiletého Radka Kunce ze Svratouchu na Chrudimsku. Důvod? Křivé obvinění.

----------------

Kunc si vymyslel, že po něm chtěl policista peníze

Inspekce Policie České republiky (PČR) ukončila vyšetřování žďárského kriminalisty Pavla Kubiše, na něhož podal na začátku letošního roku stížnost třiatřicetiletý Radek Kunc ze Svratouchu na Chrudimsku.

--------------

Senát zmírnil recidivistovi trest

Se sedmiletým trestem odešel v pondělí od Okresního soudu ve Žďáře nad Sázavou třiatřicetiletý Radek Kunc ze Svratouchu na Chrudimsku.

---------------

Kunc si stojí za svým: Jsem nevinen

Bývalý řidič pohřební služby Anubis Radek Kunc stanul opět před žďárským okresním soudem. Případ třiatřicetiletého muže, který je podezřelý hned z několika závažných trestných činů, se do Žďáru vrátil po čtyřech měsících.

---------------

Kauza pohřební služby bude opět před soudem

Žďárský soud musí znovu projednat kauzu Radka Kunce, řidiče pohřební služby Anubis. Rozhodl tak senát pobočky krajského soudu v Jihlavě.

--------------

Inspekce se zabývá kauzou pohřební služby

Kauzou žďárské pohřební služby Anubis, jejíž řidič Radek Kunc letos stanul za několik závažných trestných činů před Okresním soudem ve Žďáře nad Sázavou, se zabývá Inspekce Policie České republiky.

--------------

Kunc musí poškozeným zaplatit statisíce korun

Je to agresivní a velmi impulzivní člověk. Tak mluví o svém bývalém příteli Radku Kuncovi, kterého v pondělí poslal žďárský soudce Jiří Večeřa za mafiánské praktiky v pohřebnictví na sedm a půl roku za mříže, Lucie J.

-------------

Kunc dostal sedm a půl roku

Na sedm a půl roku poslal za mříže žďárský soudce Jiří Večeřa řidiče pohřební služby Anubis Radka Kunce. Třiatřicetiletý obžalovaný, který je považován za zvlášť nebezpečného recidivistu, by si měl trest odsedět ve věznici se zvýšenou ostrahou.

--------------

Svědek: Kunc chtěl, abych zfackoval sanitáře

Zfackovat sanitáře novoměstské patologie Jaroslava Z. a podpálit auto konkurenci. S těmito požadavky se na Romana M. podle jeho slov obrátil minulý rok Radek Kunc. Muž to včera vypověděl před okresním soudem.

-----------------

Kunc chtěl zničit konkurenci vypálením jejich aut

Vypálením firemních aut chtěl řidič žďárské pohřební služby Anubis Radek Kunc zneškodnit svoji konkurenci v regionu. Alespoň to tvrdili při pondělním hlavním líčení někteří svědci.

---------------

Kauza Kunc: Muž visel z dálničního mostu

Řidič žďárské pohřební služby Anubis Radek Kunc stanul podruhé před žďárským soudem. Třiatřicetiletý muž je obžalovaný mimo jiné z vydírání se zbraní, zorganizování napadení či z nedovoleného ozbrojování.

--------------

Kunc si měl vydíráním vydělat šest set tisíc

Řidič žďárské pohřební služby Anubis Radek Kunc stanul za mafiánské praktiky před žďárským okresním soudem. Třiatřicetiletý muž je podezřelý z vydírání, vydírání se zbraní, nedovoleného ozbrojování či zorganizování napadení s těžkou újmou na zdraví.

--------------

Mafiánská kauza je před soudem

Začal soudní proces s řidičem pohřební služby Anubis Radkem Kuncem.

-------------

Policisté uzavřeli kauzu pohřební služby Anubis

Vyšetřování je skončeno. Kompletní spis týkající se kauzy pohřební služby Anubis předali žďárští kriminalisté státnímu zástupci s návrhem na podání obžaloby na třiatřicetiletého řidiče firmy Radka Kunce.

-----------------

Kunc měl údajně vydírat i novoměstského hrobníka

Manažer žďárské pohřební služby má podle kriminalistů „na triku“ i vydírání novoměstského hrobníka.

-------------------

Nemocnice zrušila kontakt mezi pozůstalými a patologií

Podle policistů nechal Kunc zbít čtyřiapadesátiletého sanitáře novoměstské patologie proto, že mu nechtěl dohazovat klienty, tedy pozůstalé. Do nemocnice si pak dosadil svého člověka – dvaadvacetiletého mladíka ze Žďáru nad Sázavou.

--------------

Manažer pohřební služby byl kvůli mafiánským praktikám zatčen

Manažera pohřební služby ze Žďáru nad Sázavou Radka Kunce zatkla policie. Je podezřelý z trestných činů zorganizování těžkého ublížení na zdraví, vydírání a podplácení.

-----------------

Konflikt pohřebních služeb vyřešili radní za dvě hodiny

I tak nedotknutelná budova, jako je smuteční obřadní síň, se může bez ohledu na emoce stát jablkem sváru. V Novém Městě handrkování dvou pohřebních služeb dokonce musela řešit radnice.

-----------------

Pohřební službě hrozí pokuta sto tisíc

Policie v Novém Městě na Moravě po dvou dnech ukončila vyšetřování trestního oznámení, které podal hrobník na pohřební službu z Nového Města. Důvodem bylo podezření z hanobení lidských ostatků.