V rámci objasnění trestné činnosti by potřebovali zjistit totožnost muže s delšími vlasy a brýlemi, v bundě a světlém triku, který je vidět na kamerovém záznamu.

„K případu došlo v ranních hodinách v úterý 2. září v podniku v ulici Nádražní. Neznámý pachatel vnikl do provozovny, přičemž poškodil vstupní dveře. Odnesl si mimo jiné finanční hotovost i s příručním trezorkem. Škoda na odcizených a poškozených věcech byla vyčíslena na částku kolem třiceti tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumentování. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci.

V rámci prověřování shromažďovali veškeré získané poznatky a informace a vyhodnotili zajištěné kamerové záznamy. „Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu znají nebo mají informace o tom, kde by se v současné době mohl nacházet či pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace vedoucí k objasnění případu,“ doplnila policejní mluvčí.