V interiéru bývalého hotelu se nacházejí velmi atraktivní jednopokojové byty různých velikostí, které uspokojí i zájemce s náročnými požadavky na dostatek soukromí. Mnohé z bytů disponují i terasou či anglickým dvorkem.

Bytový dům City Center Pelhřimov leží v těsné blízkosti historického centra města a naproti okresní nemocnici. Je odtud snadná pěší dostupnost všech důležitých obchodů a služeb. To, že je dům situován nedaleko křižovatky pro směry na Jihlavu, dálnici D1, Jindřichův Hradec a Tábor, ocení zejména pracující v okolí Pelhřimova.

BYDLENÍ JE KOMFORTNÍ

Bytový dům City Center Pelhřimov splňuje požadavky na moderní a komfortní bydlení. Každý byt je vybaven novými plastovými okny pro úsporu vytápění, kuchyňskou linkou, zařízenou koupelnou a WC, úspornými svítidly, přípojkou pro pozemní TV s mnoha stanicemi a vysokorychlostním internetem včetně wifi již v základní ceně.

Nájemníci mohou využívat tři výtahy, společnou prádelnu, kolárnu a sklepní kóje. Ve vestibulu mají návštěvníci k dispozici nápojový a prodejní automat. Připravena je zde spousta dalších věcí, které zpříjemňují bydlení.

KAMERY PŘISPÍVAJÍ K VĚTŠÍMU BEZPEČÍ

Na bezpečí v domě ve společných prostorách dohlíží kamerový systém. Zajišťuje jak živý přenos, tak i záznam v HD kvalitě. Také parkovací místa v uzavřeném oploceném areálu u budovy jsou pod dohledem kamer a přístupná na čip. U objektu je rovněž umožněno parkování pro veřejnost za poplatek 10 Kč na jednu hodinu přes den ve všední dny nebo za 10 Kč přes celou noc a o víkendech. Pro veřejnost je vyčleněn dostatek parkovacích míst.

CENA ZA BYDLENÍ JE PŘÍZNIVÁ

Ceny pronájmu bytů v City Center Pelhřimov se pohybují od 3 600 korun za měsíc (cena je bez nákladů na energie a služby). Smlouvy se uzavírají minimálně na jeden rok nebo na dobu neurčitou.

Zájemci o pronájem bytů se mohou ozvat telefonicky na tel. číslo 224 212 303 nebo na e-mail: marketa@realitem.cz. Více na www.CityPelhrimov.cz.