Všechny postavy vytváří Eliška Balzerová. Uvidí ji ale už jenom ti šťastlivci, kteří si stihli koupit lístky – představení je už dnes vyprodáno.

Podle názvu by se dalo usuzovat na tragédii ze života. Můj báječný rozvod je sice skvělou a laskavou komedií, ale o vážných a smutných peripetiích života. Irská autorka Geraldine Aron ji věnovala všem, kteří ne vlastní vinou zůstali sami.

Herečka Eliška Balzerová prakticky neodejde z pódia a brilantně ztvárňuje všechny postavy.

Svým výkonem okouzlila i autorku, která navštívila českou premiéru hry v pražské Viole 23. října 2003 a nešetřila slovy chvály na její výkon.

Členka souboru Divadla na Fidlovačce, na jehož obnovení se angažovala v polovině devadesátých let minulého století s Tomášem Töpferem, se narodila 25. května 1949 ve Vsetíně. Po studiích byla v angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Od roku 1977 byla členkou Divadla na Vinohradech.

Hrála například v seriálech „Nemocnice na kraji města“ či „Nemocnice na kraji města po dvaceti letech“ nebo ve filmech „Pěsti ve tmě“ a „Vrchní, prchni“.

Eliška Balzerová se také objevila v cyklu TV Nova Soukromé pasti. S manželem Janem Balzerem mají dceru Adélu a syna Jana.