Vstupenky jsou k dostání v ceně od 390 do 990 korun, podle umístění v sále. Koupit je však lze nyní už jen v prodejní síti Ticketportal. Ty, co byly k dispozici v Domě kultury, jsou už vyprodané. „Kdo by si s nákupem vstupenek přes internetový portál nevěděl rady, může zajít do pobočky Čedoku, kde mu poradí a vstupenky prodají. Stejnou službu předprodeje poskytuje například i cestovní kancelář Zdar," informovala Zdeňka Burešová, zástupkyně ředitelky Kultury Žďár.

Daniel Landa po úspěších turné Vozová hradba své fanoušky opět navštíví v několika městech republiky. Rozhodl se tentokrát pro šňůru komornější, Dilema pyrotechnika se všemi svými hity ve Žďáře tedy představí v akustické verzi.

Dan Landa vystudoval herectví, ale věnoval se vždy víc hudbě. Koncem 80. let založil s Davidem Matáskem skupinu Orlík, na sólo dráhu se vydal v roce 1993. Letos 10. října měla premiéru rocková opera Klíč králů, již vytvořil s manželkou Mirjam. Nedávno způsobil rozruch při vyhlašování Českých slavíků, když do Státní opery nakráčel v bagančatech, s živým kohoutem a prohlásil mimo jiné, že od nynějška je kouzelníkem Žitem.