Ve sportovním areálu v Řečici na živo uslyšíte jejich největší hity, uskuteční se křest nového CD Best Off, světlo světa poprvé spatří nová kniha a těšit se můžete i na další zajímavosti. Vstupenky budou slosovány, výherci obdrží výše zmiňovaného knihy a CD Best Off.

O volné vstupenky budete moci soutěžit se Žďárským deníkem, který je mediálním partnerem koncertu. Na červencové akci nebude chybět ani televize Vysočina region Prima.

Hardrocková kapela Doga patří v současnosti mezi stálice na české hudební scéně. Její historie se začala psát v roce 1988. V poslední době se objevuje na všech velkých hudebních festivalech po celé republice.

Patří k jedněm z nejčastěji koncertujících skupin. Hrají vždy profesionálně a s maximálním nasazením, proto si získávají stále více fanoušků.

Není bez zajímavosti, že si ji v minulosti vybrala skupina Kabát či další domácí i zahraniční hvězdy pro svá turné jako předkapelu. Protože právě Doga, hlavně zásluhou svého frontmana Izziho, vždy byla a je zárukou, že navodí skvělou atmosféru. V

minulém roce vyrazila tato kapela na své první samostatné turné a odehrála bezmála sto koncertů. Nelze opomenout, že na svém kontě mají již šest alb, natočili dvanáct videoklipů a jedno DVD. Nyní připravuje Doga ke svému 20. výročí založení vydání knihy a nové CD Best Off včetně nových skladeb.

Na jaře vyráží kapela na své druhé samostatné turné, takže se mají příznivci opět na co těšit. Hardrocková formace Doga hraje v této sestavě: hnacím motorem kapely je energický a charismatický lídr Roman „Izzi“ Izaiáš - texty, hudba, kytary, zpěv a další. Další výraznou postavou je nepřehlédnutelný Petr „Mrňus“ Vajda - bicí, vokály.

Neméně skvělým muzikantem v této partě je Lumír „Lumos“ Krpec - kytary, vokály. Ostříleným, bez kterého by to nešlo, je Josef „Pepsi“ Inger - basová kytara, vokály. Zkrátka dohromady je to parta skvělých muzikantů, pro které hudba znamená všechno. Další informace najdete na www.dogamusic.cz.

Podrobnější informace o této mimořádné akci budou zveřejněny v internetových novinách, v místních denících, v rádiu Vysočina a prostřednictvím reklamních plakátů.