Nonstop, Nechte vlajky vlát, Život je krátkej, Na zdraví a mnoho dalších hitů zazní během více než dvou hodin v jedinečné živé verzi. „Zajímavostí před každým koncertem je promítání dokumentu z celé éry kapely, kde bude možno nahlédnout prostřednictvím soukromých videí do zákulisí koncertů, festivalů, studia, zálib členů skupiny a cestování. Samozřejmostí jsou kvalitní světelné, zvukové a další efekty,“ pověděl Jan Lippert z pořádající ZL Production.

K oslavě úctyhodného věku kapely uvedlo vydavatelství Monitor EMI limitovanou edici CD, které obsahuje 30 největších hitů Alkeholu, a budou zde i dvě zbrusu nové písně jako bonus.

„Vstup do sálu bude v sobotu umožněn po 19. hodině, vše vypukne po osmé hodině. Večer završí oblíbená rockotéka,“ přiblížil Jan Lippert.

Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 160 korun. Na místě bude cena 190 korun. (hz)

 

Program jaro KD Herálec:

10. 3.   Alkehol – 20 let, 24. 3.   Wohnout + Tleskač, 8. 4.    Velikonoční zábava, 20. 4.   Mňága a Žďorp – 25 let, 12. 5.   13. narozeniny KD Herálec