Ve žďárském městském divadle ho při koncertu doprovodí sestava Leaders. Divákům se představí také pražsko-plzeňská formace Parademarche jako předkapela.

A na co se návštěvníci koncertu mohou těšit? „Na písničky BSP, posluchače čekají hitovky, například Když se snáší déšť, ale především na skladby z nové desky 365,‛“ uvedl pro Žďárský deník Luboš Vilas z agentury LEV Production, která má koncerty Kamila Střihavky na starosti.

Zmiňovaná deska s názvem 365 vyšla před několika dny a návštěvníci koncertu budou mít možnost si CD zakoupit přímo na místě.

I když muzikálové skladby na koncertu nezazní, přesto není od věci připomenout si skvělý výkon Kamila Střihavky v muzikálu Andrewa Lloyda Webera a Tima Rice Jesus Christ Superstar. Představení se dočkalo téměř třinácti set repríz a podle zástupců britských majitelů práv se Kamil Střihavka stal jedním z vůbec nejlepších světových Ježíšů za třicetiletou historii muzikálu.

Dalšími muzikály, kde se během své kariéry Kamil Střihavka objevil, byla například Johanka z Arku nebo Excalibur, kde se představil v roli krále Artuše.
Koncert Kamila Střihavky a sestavy Leaders s předkapelou Parademarche začíná ve žďárském městském divadle 19. listopadu v 19.30 hodin. Vstupné je 260 korun.