více >>

Santiniho jazyk vol. 2

Akce již skončila

Participanti workshopu budou uvedeni do agendy generativní architektury. Skrze tutoriály zaměřené na základní i pokročilé techniky budou interpretovat Dynamickou barokně gotickou architekturu J.B.Santiniho do nových architektonických struktur a protoobjektů. Pod tématem letošního kurzu bude prostor a světlo. Studenti budou vedeni zkušenými tutory a budou konzultovat s matadory české architektury.

PROGRAM WORKSHOPU:

TUTORIÁLY
Budou zaměřené na základy i pokročilé techniky generování architektury pomocí programů Rhino + Grasshopper. Kurz bude pro všechny skilly, jak pro začátečníky tak pro pokročilé uživatele.

PŘEDNÁŠKY
V rámci wokrshopu proběhnou tématické přednášky o teorii i aplikaci v architektuře.

APLIKACE
V rámci workshopu budeme testovat naše protoarchitektury na architektonický objekt pod, v , zelené hoře pod kostelem sv. jana nepomuckého.

PREZENTACE
výsledky workshopu budeme prezentovat veřejným představením, publikací a výstavou na podzim 2017.

KRESBA
V rámci wokrshopu bude probíhat kreslířská a malířská dílna Jana Valera.

KOMUNITA
Participanti se zapojí do širší skupiny výzkumníků a architektů, kde se sdílí znalosti a schopnosti rozvíjet dál současnou architekturu.

KONTAKT A PŘIHLÁŠKY

santinihojazyk@gmail.com
santinihojazyk.solidpixels.cz
instagram.com/santinihojazyk

early bird do 3.10. 3000 czk
studenti 4200 czk
profesional 5700 czk

______________________

od  15. 11.  (10:00)
do  19. 11.  (13:00)
Zámek 8/8, Zdar nad Sazavou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT