více >>

Festival vína Žďár nad Sázavou

Akce již skončila

Na prvním ročníku Festivalu vína v kulturním domě ve Žďáře nad Sázavou můžete ochutnat vína z 20 vinařství, která jsme pro vás pečlivě vybírali celý rok. Celkový počet vzorků bude přes 150 a tak si to nejlepší víno a dodavatele najde opravdu každý. Vína si můžete zakoupit i domů.

Festivalem nás provede zkušený moderátor a milovník vína Jan Vala známý nejen z pořadu Čt Putování za vínem. Hudebním doprovodem akci zpříjemní populární cimbálová kapela Horácká muzika. Můžete se také těšit na taneční vystoupení místní folklorní skupiny Studánka. Milovníkům swingu zahraje kapela Bee Band z Jihlavy.

Bude připraveno občerstvení masové a sýrové. O zákusky a kávu se postarají profesionálové z Kavárny u tety Hany.

Každý návštěvník si u nás bude moci zapůjčit degustační skleničku a strávit příjemné sobotní odpoledne ochutnáváním výborných vín. Cena vstupného je 150 Kč, vratná záloha na skleničku 50 Kč. Každý návštěvník obdrží brožuru se seznamem a popisem jednotlivých vystavovatelů. Degustace se platí jednotlivým vinařům pomocí žetonků, které se zakupují v pokladně. Jeden žetonek stojí 6 Kč a ceny degustačních vzorků o velikosti 0,05 nebo 0,1 l se budou pohybovat od 1 do 4 žetonků.

28. 4.  (13:00–19:00)
Dolní 183, Zdar nad Sazavou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ