„Když mi přišla zpráva z produkce Miss České republiky, že ze všech nominovaných dívek si ředitel světové soutěže vybral právě mě, vůbec jsem nevěřila vlastním očím, protože tohle byl od malička můj sen. I když odlétám až 11. září, už teď se začínám pomalu připravovat. Pracuji na své postavě, začínám najíždět na zdravou stravu a díky nabídkám přehlídek, které mi chodí, se snažím zlepšovat svůj catwalk,“ sdělila novinářům Tereza.

Hana Mašlíková ukázala vypracovanou postavu.
Mašlíková si splnila sen, je fitness hvězdou. Teď prozradila svou hlavní zbraň

Navázala již spolupráci s úžasnou módní návrhářkou Šárkou Ordošovou. „Model od ní ušitý na míru vynesu na finálovém galavečeru. Celé léto se budu s chutí připravovat, abych Českou republiku reprezentovala v co nejlepší formě,“ plánuje Tereza.

Jak doplnila mluvčí české soutěže krásy Nikola Kokyová, Miss Aura International je celosvětová soutěž krásy konaná v Turecku, která se snaží spojit krásu a inteligenci žen po celém světě a každoročně se jí zúčastní více než 40 delegátek z různých zemí. Terezu čeká promenáda v plavkách, večerních šatech, národních kostýmech a v neposlední řadě i volná disciplína, kde se pokusí porotu ohromit ukázkou boxu, což pro účastnice soutěží krásy vůbec není obvyklé.
Zakončení celé soutěže proběhne 26. září 2022 v hotelu Rixos Sungate, kde se bude bojovat o 12 titulů – 5 hlavních míst a 7 doprovodných titulů.