deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Obchvat letos, tunel v jednání: Po obchvatu Bludova mají řidiči jezdit už letos, slibuje ŘSD. Zřejmě ožijí i jednání o tunelu pod Červenohorským sedlem. Vražda vyhazovače: Soud začal rozplétat případ z Karlovarska, obžalovaní zpochybňují vyšetřování.
Další tanky pro Ukrajinu: Španělsko pošle první svoje Leopardy na Ukrajinu po Velikoncích. Poslali je už Němci, Britové dodali Challengery.
Úroková míra zůstává na 7 procentech: Rada ČNB svou základní úrokovou míru ponechala na stávající úrovni. Nehýbá s ní od června loňského roku.
Pes Gump inspiruje dál: Příběh toulavého psa z Táborska pokračuje v druhém dílu úspěšného filmu. Policisté zachránili život: Rychlá práce policejní hlídky zachránila život muži ze Sušicka, který se pokusil o sebevraždu. Karel III. v Berlíně: Britský panovník přiletěl na svou první zahraniční cestu po nástupu na trůn. Tři dny bude v Německu. Devět let pro Peltu: Soud znovu projednává podezření na manipulaci se sportovními dotacemi.
Lodě omezuje ochrana zdroje pitné vody: Malé lodě se spalovacími motory se budou moct vrátit na Vranovskou přehradu, rozhodl soud.
Ubylo zakázek z Ruska a Číny: Společnost Petrof která je předním evropským výrobcem pian a klavírů, loni klesly tržby o 22 procent na 250 milionů.
Opilý odpoledne, namol večer: V policejní cele skončil 34letý řidič, kterého policisté v Chrudimi podruhé za den přistihli za volantem pod vlivem.
Zpěněná Bílina: Bílá pěna se na řece u Ústí nad Labem objevuje opakovaně, zdroj je prý na Mostecku.
Nábor k průzkumníkům: Žateční vojáci prošli tvrdou zkouškou. Nejlepší budou v průzkumných rotách.
Výstava před dražbou: V Curychu experti ukážou nově složenou konstru 67 milionů let starého Tyranosaura Rexe. Půjde do aukce.
Nejrozpornější přijetí: Na demonstraci odborářů před Strakovkou hovoří i expremiér Babiš. Část manifestujích nese jeho vystoupení nelibě.
První poctění šéfové klubů: Někdejší manažer Manchesteri United Alex Ferguson a šéf Arsenalu Arsene Wenger byli uvedeni do síně slávy anglické ligy.
Ukrajinskou elektrárnu okupují Rusové: Šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii Grossi přijel do Záporožské jaderné elektrárny, varuje před ohrožením.
Politická jednání i obchodní delegace: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová dnes ukončila pětidenní návštěvu Tchaj-wanu.
Místo lavice v sedle: Třináctiletou dívku honili v parku strážníci. Před školou dala přednost vyjížďce na koni. Třináct let vězení: Soud schválil dohodu o vině trestu pro bezdomovce, který brutálně ubil družku.
Pět set eur za účast ve volbách neprošlo: Návrh expremiéra Matoviče na odměnu pro voliče nepustili poslanci slovenské Národní rady do druhého čtení.
Stavba nejdřív za 12 let: Česko by mohlo mít až 12 malých modulárních reaktorů, které by měly nahradit výrobu elektřiny z uhlí, plánuje Stanjura.
Zneužití na táboře: Vedoucí oběžoval tři chlapce, k činu se doznal.
Biden dál chystá cestu do Severního Irska: Americký prezident chce návštěvu uskutečnit i poté, co britské zpravodajské služby zvýšily stav ohrožení v provincii.
U Strakovky proti změnám penzí a emisní směrnici: Stovky odborářů a odborářek dopoledne vypravily z pražské Letné v průvodu k sídlu vlády. Ministři jsou v Jeseníku.