V nabídce se nesnaží upřednostňovat určitý druh zboží. „Bude možné vybírat například z pestré nabídky šperků, oblečení, kabelek nebo kosmetiky," řekla Veselá. Důraz se klade také na kvalitu a originalitu. „Nebudou chybět ani výrobky ze dřeva, papíru, vlny a dalších materiálů," sdělila Markéta Veselá.

Nově bude možné na trhu zakoupit marmelády a sirupy. „Ty byly oceněny tituly jako Regionální potravina Jihomoravského kraje, Zlatá chuť jižní Moravy a Chuť jižní Moravy," vysvětlila Veselá. Letošní novinkou je i využití facebookových stránek Fler trhu, na kterých mohou lidé sledovat aktuální informace i prezentace prodejců. Součástí programu se stanou i tvořivé dílny.

Úměrně s rostoucí popularitou trhu roste i zájem prezentovat na něm své výrobky. „Velice nás mrzí, že musíme některé zájemce odmítnout, protože jejich množství překračuje počet prodejních míst, která jsou k dispozici," připustila Veselá. Přilákat je z větších dálek nebo se zvláš-tě atraktivními produkty bývá obtížné. „I přesto návštěvníky čekají noví prodejci a výrobky, které se na trhu objeví zatím poprvé," dodala Veselá.

Akci organizují od roku 2013 pod záštitou prodejního serveru Fler. Od té doby se jich konalo sedm v řadě. Zaměřuje se především na produkty rukodělné výroby.