ŠTOKY – ŽĎÁR N. S. 3:2

Družstvo Žďáru odjelo k tomuto souboji jen s minimálním počtem hráčů - bez dlouhodobě zraněných Bernarda , Maši a nemocných Čirky, Veselého, Elbla. Ani další hráči nebyli zcela fit. V prvním utkání odvedl tým velmi dobrý výkon a jen větší štěstí v koncovce posledního setu připravilo Žďárské o překvapivé vítězství.

ŠTOKY – ŽĎÁR N. S. 3:1

Druhý zápas se žďárskému družstvu už tolik nepovedl. Přispěla k tomu především únava ne zcela zdravých mladíků na klíčových postech týmu. Přesto, že družstvo odešlo z palubovky v obou utkáních poraženo, vysloužilo si torzo týmu za předvedený výkon pochvalu trenéra.

EXTRALIGA JUNIORŮ

SCM ČVS KADETI – VK Č. BUDĚJOVICE 3:1

V dalším kole narazila kadetská reprezentace na špičkový tým juniorské extraligy (na svém kontě měl jen jednu porážku).

V prvním setu prvního zápasu potvrdili hosté roli favorita a ujali se vedení 1:0. Když se potom domácím mladíkům podařilo uhrát koncovku druhého setu, začal se vývoj zápasu otáčet. Další sety potom kadeti dotáhli do vítězného konce a bylo z toho celkem překvapivé vítězství 3:1

SCM ČVS KADETI – VK Č. BUDĚJOVICE 3:0

Druhý zápas byl jasnou záležitostí domácích kadetů. V týmu hostí chyběl klíčový nahrávač Dvořák a dále Böhm, kteří odjeli na utkání extraligy mužů a na výkonu budějovických to bylo znát. Naopak domácím kadetům, přesto že nehráli v plné sestavě, se dařilo a podali jeden ze svých velmi dobrých výkonů, který jim vynesl hladké vítězství 3:0.