EXTRALIGA JUNIORŮ

SCM ČVS KADETI - ČZU PRAHA 3:0, 2:3

Ve třetím kole extraligy juniorů měla kadetská reprezentace za soupeře již hodně zdatného protivníka – loňského vicemistra ČR. První utkání zvládli reprezentační mladíci vynikajícně a svému soupeři nedali šanci, a hladce zvítězili.

Druhý zápas byl podstatně vyrovnanější, na straně hostí byla vidět větší úderová jistota a velkém boji se hostům podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce

KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY

ŽĎÁR N. S. - OKROUHLICE 3:1, 3:2

V prvním zápase začali domácí velmi vlažně a dost nervózně a první set proto lehce ztratili, od druhého setu, po změnách v sestavě se žďárským hráčům začalo dařit a soupeře celkem hladce přehráli.

Do druhého zápasu nechal domácí trenér na lavičce zkušenost a do hry zasáhli mladíci. V prvních dvou setech podali dobrý výkon a hladce vedli 2:0.

Potom ale došlo u většiny hráčů na palubovce k jakémusi uspokojení, zkušený soupeř této skutečnosti dokázal využít a ani změny v sestavě nepomohly a tak byl po 4 setech stav 2:2.

Poslední set byl dramatický a domácím, kteří měli v koncovce více chuti a štěstí se ho podařilo dotáhnout do vítězného konce.