ŽĎÁR N. S. – BEDŘICHOV 3:6

Začátek zápasu patřil domácím, když jejich první dvojice Vrabec-Fajmon nezaváhala a strhla vedení na stranu SKP – 1:0. Druhá dvojice Sobotka-Neumann měla těžkého soupeře, elitní dvojici Bedřichova Lefler-Poul ml., kteří potvrdili kvalitu a srovnali na 1:1. Žďár poté znovu vedl 2:1, domácí vyrovnali. Hosté opět získali náskok (3:2), jenže Bedřichov se na ně i tentokrát dotáhl a co víc, od toho okamžiku už SKP nic nepovolil.

VSETÍN – ŽĎÁR N. S. 6:1

Na půdu horkého kandidáta na postup do první ligy, který posílil o dva extraligové hráče Gebela a Padyšáka a slovenského exreprezentanta Novosada, přijel žďárský tým v okleštěné sestavě. I když se hosté snažili, na body nedosáhli.

TJ PLAZY - ŽĎÁR N. S. 3:6

Utkání v Plazech se hrálo na venkovních kurtech, což byla nevýhoda Žďáru, který do té doby neměl možnost trénovat ve venkovním prostředí. Žďárští zabojovali a dotáhli utkání do vítězného konce! Šlo o velice vyrovnaný zápas, který trval přes čtyři hodiny. Hosté měli v důležitých momentech přece jen navrch, proto je zisk dvou bodů zasloužený.

V sobotu nastoupí UNITOP SKP Žďár od 14 hodin proti SDS Exmost Modřice B, v jehož řadách působí i bývalí extraligoví hráči a borci, kteří oblékali i žďárský dres. Utkání bude mít náboj derby a bude se na co dívat.

Milan Pivnička