Neotálela ani Bystřice. Ve II. lize nasázela svým konkurentům patnáct gólů a připsala si čtyři body.

I. LIGA

ŽĎÁR N. S. LITVÍNOV 12:3

Domácí načali utkání ve velkém stylu. Melichar v rozmezí padesáti vteřin dvakrát pokořil brankáře Litvínova a výkon Hipposu začal nabírat na obrátkách. Do konce třetiny se prosadil ještě aktivní Kos s Martinem Zerákem a do kabin se šlo za stavu 4:1.

Na druhou třetinu jakoby nebyli domácí hráči plně koncentrováni. Vázla především rozehrávka a tak bylo jen otázkou času, kdy Bivojové Hrochy ztrestají. „První polovina druhé třetiny byla z naší strany katastrofální. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali zpět do tempa,“ uznal krátkodobý výpadek Filip Dvořák. Naštěstí Litvínov neměl svůj střelecký den a domácí gólman Macháček kapituloval do konce zápasu jen dvakrát. To už se nedá říct o brankářích Litvínova, kteří lovili ze své sítě jeden balonek za druhým.

Branky a nahrávky Žďáru: 6. Melichar (M. Zerák), 6. Melichar (Tlustoš), 9. Kos (Tlustoš), 14. M. Zerák (Kos), 36. Haman (Kos), 36. O. Dvořák (Kunstmüller), 43. Kos (M. Zerák), 47. Haman (O. Dvořák), 47. Kos (O. Zerák), 50. Kos (Imramovský), 54. O. Zerák (Melichar), 55. Imramovský (Melichar). Vyloučení: 1:2. Využití: 1:1. Diváci: 143. Třetiny: 4:1, 2:2, 6:0. Žďár n. S.: Macháček, Krátký F. Dvořák, O. Dvořák, Příhoda, Karásek, Kunstmüller, Melichar, Imramovský, Tlustoš, O. Zerák, M. Zerák, Haman, Kos, Turinský.

II. LIGA

Krajská derby vyšla domácí Bystřici na výbornou. Nováček soutěže nejdříve podlehl favorizovanému Pelhřimovu až po samostatných nájezdech a o den později si díky pěti gólům v rozmezí 43. až 48. minuty zajistil skalp Jihlavy.

BYSTŘICE PELHŘIMOV 5:6 po s. n.

Branky a nahrávky Bystřice: 24. Prášil (O. Dvořák), 28. Novák (Mach), 35. Prášil (O. Dvořák), 45. Prášil (Mach), 58. Novák (Trentin). Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 67. Třetiny: 0:1, 3:3, 2:1 - 0:1.

BYSTŘICE JIHLAVA 9:6

Branky a nahrávky Bystřice: 4. O. Dvořák (Prášil), 19. Mazánek (Chocholáč), 26. Paleček (Sláma), 43. R. Dvořák (Mazánek), 44. R. Dvořák (Prášil), 45. Prášil (O. Dvořák), 47. R. Dvořák (Chocholáč), 48. Novák, 60. Prášil (Trentin). Vyloučení: 3:4. Využití: 2:2. Diváci: 81. Třetiny: 2:1, 1:1, 6:4.