TJ ŽĎÁR N. S. – ŠTOKY 3:2

Hned od začátku prvního setu domácí převyšovali hosty hlavně na útoku a bez větších problémů se dostali do vedení 1:0 na sety. Ve druhém setu ale přišlo na žďárské straně polevení, domácím se už nedařilo skládat míče na soupeřovu polovinu jako v prvním dějství, hostům se vedlo v dlouhých výměnách získávat body na svou stranu a srovnali stav setů na 1:1.

Třetí set opět patřil Žďáru, tentokrát s bezpečným rozdílem hlavně zásluhou zlepšené obrany na síti a servisu. Čtvrtý set domácí opět polevili v koncentraci a hosté zlepšeným výkonem dovedli zápas do tiebreaku.

V něm ale už Žďár neponechal nic náhodě, od začátku si vybudoval několikabodový náskok, který dobrou obranou na síti postupně zvyšoval, a v klidu si dokráčel k vítězství v zápase.

TJ ŽĎÁR N. S. – ŠTOKY 0:3

Do druhého zápasu nastoupila na straně Žďáru obměněná sestava, která se během prvního setu dlouho nemohla od svého soupeře bodově odpoutat. Nakonec musela set rozhodnout až vyrovnaná koncovka, ve které měli více štěstí hosté ze Štoků.

Druhý set měli celou dobu navrch hosté posilnění vítězstvím v prvním setu a svůj minimální náskok si dokázali až do konce setu pohlídat.
Domácí odešli fyzicky

Ve třetím setu už domácím odešly fyzické síly a nebyli schopní čelit rozjetým hostům, a tak zakončili sezonu porážkou.

Ostatní zápasy: Přibyslav - Okrouhlice 1:3 a 3:2, Nové Veselí – Bystřice 3:2 a 3:1, Třebíč - Pelhřimov 3:0 a 3:1, Hrotovice - Jihlava 3:0 a 3:0.