UNITOP SKP ŽĎÁR N. S. – TJ SOKOL SEMILY 6:4

Úvod zápasu se tentokrát moc nevydařil, když první domácí dvojice Fajmon s Vrabcem sice odehrála výborný první set, ale ve druhém přišel nepochopitelný výpadek a šlo se tedy do rozhodujícího třetího setu. Ani tam se ale nepodařilo vymanit z útlumu a Žďár tak prohrával 0:1.

Ve druhé dvojici nastoupil Sobotka s Neumannem, kteří v poslední době hrají výborně a už dlouho spolu neprohráli. I v sobotu potvrdili pověst spolehlivé dvojky a pečlivou hrou srovnali na 1:1.

Domácí se v následujícím zápase spoléhali na trojici Fajmon, Neumann a Vrabec, která zatím ve 2. lize neprohrála a ani v tomto zápase si nezkazila bilanci – vítězství posunulo SKP do vedení 2:1. „V následující trojici dorostenci Hron s Krátkým, doplnění zkušeným Sobotkou, tentokrát stoprocentně dodrželi taktické pokyny a předvedli hru, kterou bychom od nich rádi viděli v letošní sezoně častěji - svého soupeře nakonec po boji přehráli,“ pochvaloval si žďárský kouč Milan Pivnička.

Jeho tým tedy vedl už 3:1 a v této chvíli to vypadalo na jednoduché vítězství, ale opak byl pravdou. V následujícím zápase třetích dvojic nepřekročili žďárští mladíci Hron s Krátkým svůj stín z minulých dvojic a opět prohráli – 3:2 pro domácí.

V singlu nastoupil opět Hron a jeho vzestup v této disciplíně je více než viditelný, když ani tentokrát neprohrál a tím posunul domácí mužstvo do vedení 4:2.

Další bod na 5:2 přidali v otočených trojicích Fajmon, Neumann a Vrabec a v tuto chvíli bylo už celkové 4. místo pro SKP ve 2. nohejbalové lize jisté. Hosté se poté ještě oklepali, ale Žďár už si své vedení pohlídal. Po velice nepřesvědčivém úvodu soutěže je 4. místo velkým úspěchem,“ podotkl Pivnička.