NOVÉ VESELÍ – FRÝDEK-MÍSTEK 35:22

Takřka do poloviny první půle dokázali hráči Frýdku-Místku držet s favoritem zápasu jakž takž krok. Poté se ale ofenzivní mašina házenkářů Nového Veselí rozjela na plné obrátky a do poločasové přestávky šel klub z Vysočiny s velkým náskokem – 18:11. Ani po změně stran nedošlo k neočekávanému zvratu, Nové Veselí si tak do tabulky zaslouženě připsalo další dva body.

9. ročník Memoriálu Františka Mahela patřil žákům Bohdalova (v červených dresech). Předseda Jaroslav Beneš navíc předal jménem Okresního fotbalového svazu Žďár nad Sázavou finanční dar dětskému oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě (na prostředním sn
Memoriál Františka Mahela po deváté: Z triumfu se radovali žáci Bohdalova

Další informace k zápasu, výsledky ostatních utkání 18. extraligového kola, včetně tabulky, se dočtete v pondělním vydání Deníku.

Sestava a branky: Šimovček, Studený, Grulich – Sekulič 7, Melichar 6, Ptáčník 6, Turcheno 5/2, Bassomben 3, Flasar 3, Voika 2, Veselý 1, Bartůněk 1, Dodica 1, Gregorovič, Čermák, Kocich, Krčál, Parolly, Rubáč, Řepa, Štohanzl. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Vyloučení: 10:10. Bez ŽK. ČK: 0:1 (40. Hardt). Diváci: 400. Poločas: 18:11.