ŽĎÁR N. S. – PELHŘIMOV 3:1

Domácí Žďár se před tímto dvojzápasem držel na třetím místě, naopak Pelhřimov se s pouhými dvěma vítězstvími pohyboval až na samém dně tabulky. Domácí ale nevstoupili do zápasu vůbec dobře, nefungovala jim obrana na síti ani v poli, trápili se na podání a odevzdaným výkonem první set v podstatě Pelhřimovu odevzdali.

Od druhého setu se Žďár začal rozehrávat na útoku, naproti tomu Pelhřimov začal mít problémy se žďárskou obranou. A i přestože po celý zápas domácím nefungoval servis a darovali takto soupeři mnoho bodů, dokázali následující tři sety ubojovat a celý zápas vyhrát.

ŽĎÁR N. S. – PELHŘIMOV 3:0

Do druhého zápasu vstoupil Žďár opět vlažně, vlastními nepřesnostmi nechal Pelhřimov vybudovat několikabodový náskok.
Teprve změna nahrávače na straně Žďáru přinesla zlom ve vývoji.

Domácí dotáhli bodové manko a koncovku setu si už pohlídali. Další sety již měly podobný průběh, Žďár v nich kontroloval hru a hlavně díky zlepšené hře na servisu se mu podařilo bez větších obtíží dokráčet k vítězství i v druhém zápase.

Díky těmto výhrám si Žďár upevnil třetí pozici s dvoubodovou ztrátou za Hrotovicemi a Jihlavou, Pelhřimov zůstal s dvěma výhrami na posledním, desátém místě.

Sestava Žďáru: Petr Veselý, Jiří Moučka, Ondřej Ťupa, Jan Čirka, Tomáš Chládek, Filip Novotný, Vlastislav Elbl, Miroslav Hübl, Ondřej Trojánek, Michal Maša, Petr Kadlec.