V. MEZIŘÍČÍ – H. KRÁLOVÉ 1:3 (-18,-19,22,-19)
Vstup do domácího turnaje se meziříčským hráčům bohužel nepovedl. Družstvo propadlo jako celek a v průběhu celého zápasu kupilo chybu na chybu. Naděje všech hráčů i příznivců blikala snad jenom po třetím setu, který Meziříčští dokázali vyhrát i přes nepříznivý vývoj. Ve čtvrtém však soupeř přestal chybovat a zápas se vrátil do původního scénáře.

V. MEZIŘÍČÍ – ERVĚNICE 0:3 (-27,-12,-22)
V sobotním odpoledním zápase Spartak dobře začal a zpočátku hrál s favoritem vyrovnané utkání. V první sadě postupně dokázal odvrátit šest setbolů soupeře, ten sedmý však již ne. Ve druhém dějství  nevycházelo vůbec nic a rozdíl skóre byl propastný. Ve třetím setu se hra vyrovnala, na ukazateli skóre byl ještě stav 19:19, v samotné koncovce však byl úspěšnější soupeř. Po sobotě tak měli pořadatelé prvního turnaje bilanci 0:2 a na svém kontě pouze jediný uhraný set.

V. MEZIŘÍČÍ – PŘÍBRAM 3:2 (-23, 18, -19, 23, 12)
Bezesporu nejkvalitnější výkon předvedli domácí v nedělním souboji. Trenér Petr Vašíček měl tentokráte k dispozici kompletní sestavu a na útočné síle se to okamžitě projevilo. Velkomeziříčští dvakrát dotáhli vedení hostů, a tak o výsledku rozhodl pátý set.
Do něj lépe vstoupila Příbram, ale šňůra pěti bodů na vedení 7:5 dostala do psychické výhody domácí. V tie-breaku byli vidět oba dlouháni v meziříčských dresech – Zmrhal a hlavně Uchytil. Především díky jeho nechytatelným útokům v důležitých okamžicích, kdy se ve střetnutí lámal chleba, se nakonec zaslouženě radovali hráči Spartaku.

Junioři z domácího prostředí vytěžili pouze jedno vítězství, v něm však, doufejme, nalezli recept do zbývajících dvou turnajů.
Sestava V. Meziříčí: Minář, Bláha, Krejska, Žák, Uchytil, Licek, Pešta, Slavík, Zmrhal, Augusta, Sláma, Štěpanovský, Košábek, Prchal.

1.    Ervěnice       3    2    1    8:4    5
2.    H. Králové     3    2    1    8:6    5
3.    Příbram         3    1    2    6:8    4
4.    V. MEZIŘÍČÍ   3    1    2    4:8    4