Veselí navíc padlo podruhé za sebou doma a pro zranění ztratilo další dva hráče základní sestavy Hrona a Hricišona.

„Gabriela Hricišona pustili v úterý z nemocnice, jeho nedělní start je hodně nejistý. Pavel Hron prošel slabým otřesem mozku, má sedm stehů, takže hrát určitě nebude," řekl Hladík. Zákroky na Hr duo přitom zůstaly překvapivě nepotrestány.

Před výjezdem do Bohunic už kouč postrádá pět házenkářů (brankáře Suchého, gólové spojky Kudlu s Hricišonem a Hrona s Němcem). „Je to hodně kritické. Prohry jsou strašně nepříjemné, hlavně kvůli tomu, že byly čtyřikrát o gól. Tabulka je i tak vyrovnaná, musíme doufat, že se kluci uzdraví a pojedeme v co nejsilnějším složení. V opačném případě nastoupíme u nováčka s dorostenci," uzavřel smířeným hlasem.

I. LIGA MUŽŮ

NOVÉ VESELÍ NÁCHOD 26:27

Vyrovnaný zápas se rozhodoval až v samém závěru, kdy měl Náchod více štěstí v koncovce.

Sestava a branky: Šimovček, Čekal Pavel Najman 8, Melichar 6/2, Štikar 3, Hricišon 2, V. Klíma 2, Kovařík 2, Smrčka 1, Prokeš 1, K. Hajčman 1, Bláha, Kazatel, P. Hron. Poločas: 12:14.

II. LIGA MUŽŮ

IVANČICE V. MEZIŘÍČÍ 33:22

Na hřišti tohoto soupeře se Meziříčským dlouhodobě nedaří a ani tentokráte neudělali výjimku. Úvod utkání jednoznačnému výsledku nenasvědčoval. Pestrá kombinace sice přinášela potřebné branky, ale v obraně se nedařilo pokrývat spojky soupeře a po šesti minutách hry to bylo 4:4. Pak se hostům podařilo potrestat dvě chyby a odskočili na dvě branky. Do 15. minuty Ivančice skóre srovnaly a záhy šly do vedení. Obraně se nedařilo pokrývat domácího kanonýra Brabce a v útoku tým z Vysočiny postupně ztrácel nápad a trpělivost. Ivančice si tak vybudovaly a poté udržovaly pohodlný náskok a jednoznačně zvítězily.

Sestava a branky: Kotík, Poul Večeřa 6, Matušík 5, Trojan 4/4, Hron 3, Necid 2, Kubiš 2, Pavliš, Lečbych, Babáček, Konečný, Šidlo. Poločas: 20:13.

II. LIGA ŽEN

UP OLOMOUC V. MEZIŘÍČÍ 34:27

Sestava a branky: Babáčková, Zelníčková J. Plachetská 8, Hublová 7, Škrdlová 5, Dvořáková 3/2, Homolová 2, Hladíková 1, Sedláčková 1, Rousová. Poločas: 19:13.