„Po loňské hojné účasti jsme nic neponechali náhodě a začali s organizací s dostatečným předstihem. Pro závodníky byly zajištěny ceny v celkové hodnotě bezmála padesát tisíc korun a my očekávali vysoký počet závodníků. Naše očekávání se vyplnilo beze zbytku a na startu se představilo devatenáct účastníků z celé České republiky v kategoriích muži, ženy a junioři,“ popsal jeden z organizátorů Vladimír Pajič.

Akci čekalo zpestření

Ženám kralovala Angela Bejrová z Chrudimi. První místo mezi juniory pak vybojoval Jiří Soudek z Hlinska.

Celá akce byla zpestřena exhibicí žďárského klubu Jiu-jitsu a tanečním vystoupením skupiny KrshDolls. „Největší hvězdou odpoledne byl můj dobrý kamarád dvojnásobný Mr. Universe a absolutní mistr světa v kulturistice Tomáš Bureš, který je takovým kmotrem našeho fitness centra, po jehož exhibici se strhlo hromadné fotografování,“ podotkl Pajič.

Vyhlášení výsledků a celé odpoledne proběhlo podle něj v absolutně pohodové atmosféře. „Už teď nosíme v hlavě myšlenku na rozšíření závodu Best Fitness & Tego sport Open Weekend 2009 a děkujeme našim partnerům a sponzorům za jejich podporu,“ uzavřel Pajič.