Akce se letos konala již pošesté a díky její vyhlášené kvalitě se do ní přihlásilo celkem osm družstev z různých soutěží: extraligové Lovosice a Třeboň, druholigové Litovel, Velké Meziříčí, domácí Nové Veselí a slovenské Malacky, dále přijely divizní Havlíčkův Brod a Kuřim.

Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin, kde bojovaly každý s každým. Dle umístění ve skupině poté bojovaly o konečné turnajové pořadí

Domácí borci svou skupinu vyhráli, když porazili Kuřim 19:8, Třeboň 18:12, Malacky 17:9, a postoupili do finále.

V něm se střetli s vítězem druhé skupiny Lovosicemi. Úvod finálové bitvy rozehráli domácí skvěle, když se především střelbou spojek ujali vedení 5:2. V následujících minutách však ztratili několik balonů, tím znervózněli, a soupeř otočil výsledek ve svůj prospěch. Novoveselští však drželi s protivníkem krok a v posledních pěti minutách díky důrazné hře v útoku otočili vedení na svou stranu a zvítězili 13:10.

Celkové pořadí turnaje: 1. NOVÉ VESELÍ, 2. Lovosice, 3. Třeboň, 4. Litovel, 5. VELKÉ MEZIŘÍČÍ, 6. Strojár Malacky, 7. Havlíčkův Brod, 8. Kuřim. Nové Veselí: R. Bláha 5, M. Prokeš 4, V. Klíma 4, T. Kovařík 3, D. Šůstek 13, Š. Chalupa 6, J. Henych 7, T. Daněk 1, D. Kazatel 2, V. Hron 1, P. Najman 20.