KP I. TŘÍDY

NOVÉ VESELÍ – ŽĎÁR N. S. 3:2, 0:3

Utkání dalšího kola mělo všechny atributy velkého derby, okořeněné ještě tím, že většina hráčů domácích, hrála před nedávnem za Žďár. Měli tak velkou motivaci se proti soupeři vytáhnout. V prvním zápase se jim to podařilo, přesto, že po prvních dvou setech prohrávali 0:2. Díky nepřesné hře hostů, kterým ještě chybělo rozhodujících chvílích štěstí, se jim podařilo otočit vývoj utkání a zvítězit 3:2.

Do druhého zápasu nastoupila, jak už je zvykem, na straně Žďáru velmi omlazená sestava. A mladíci se předvedli ve velmi dobrém světle. Podstatně se zlepšil příjem a hra v poli a tím jsme měli daleko lepší pozici pro zakládání útočných kombinací. Z hráčů odvedli nejlepší výkon Filip Novotný na nahrávce a v útoku Miroslav Hübl, který si tak dal soukromý dárek k nedávným osmnáctinám.

Sestava Žďáru: Petr Veselý, Jiří Moučka, Ondřej Ťupa, Jan Čirka, Tomáš Chládek, Filip Novotný, Vlastislav Elbl, Miroslav Hübl, Ondřej Trojánek, Adam Bernard, Petr Kadlec.

KP I. TŘÍDY ŽEN

SVĚTLÁ – ŽĎÁR N. S. 1:3, 0:3

EXTRALIGA JUNIORŮ

SCM ČVS KADETI - VOLEJBAL BRNO 1:3, 0:3

První utkání po jednoznačném vedení hostů se ve třetím setu hra domácí podstatně zlepšila a dokázali po dobrém výkonu snížit na 1:2. V dalším setu se ale opět projevila větší herní zkušenost hostí a ti po zásluze dotáhli zápas do vítězného konce.

Druhý zápas byl potom plně v režii hostů, kteří byli lepší ve všech herních činnostech a jednoznačně zvítězili.

DALŠÍ PROGRAM
SOBOTA: KP I. třídy žen: Žďár n. S. – Spartak Pelhřimov (9.00 a 13.00). KP I. třídy: Žďár n. S. – Spartak Pelhřimov (11.00 a 15.00).