Termín: 24. - 26.červenec 2009

Kde: v Novém Městě na Moravě

Ubytování: si zajišťuje každý sám

Náklady: 50 korun startovné (platba před vyjížďkou při prezentaci)

Co sebou: přilbu, kterou bude mít každý účastník bez výjimky a to celou dobu společné vyjížďky na hlavě. Bez tohoto základního vybavení, každého pořádného bajkera, nebudete vpuštěni na start, přilba je tedy povinná pro každého; pořadatelé doporučují si pořídit vlastní mapu Žďárských vrchů - nejlépe zelenou z edice klubu CZ turistů č. 48 ve formátu 1:50 000 (příp i č. 84); 2ks náhradní duše a lepení sebou

Program:

Pátek 24.července
Zásadní novinkou pro letošní 6. ročník Bike srazu bude, mimo změny názvu, především možnost si otestovat kola 4EVER. Testovacím dnem se stane páteční odpoledne a každý kdo bude mít zájem si kolo zapůjčit bude mít možnost od 16 hodin až do pozdních večerních hodin. Pro testování budou připraveny celoodpružené biky Virus SXC2, Virus SXA1 a pevné Virus XC2, Virus XS1DISC.

Projedete na nich jeden kvalitní a technický testovací okruh o délce cca 12 kilometrů, kterým vás provede některý z organizátorů. K testování bude připravena jedna sada kol obsahující celkem čtyři kola. Každou hodinu tedy vyjedou čtyři testovací kola na jeden okruh - celkem se tedy uskuteční pět testovacích jízd.

15:30 - 21 hodin příjezd a ubytování
16:00 až do tmy: testování kol 4EVE
19:00 dle zájmu možnost zajištění páteční vyjížďky (např. prohlídka lyžařského areálu Zlaté lyže s výjezdem na Harusův kopec atd…)
21:30 prezentace a samozřejmě diskuze z dovozcem rámů PROTEC do ČR.

Bikesraz na Vysočině

Sobota 25. července
7:00 budíček a snídaně (z vlastních zásob)

8:00 prezentace na nádvoří SOU a oficiální zahájení Bike srazu

8:30 sraz na předem určeném místě (poblíž ubytování SOU) odjezd na první společnou vyjížďku; švih HARD 75 km, 75 % terén (skutečné údaje) povede opět cestou necestou (samozřejmostí bude opět čekání na místech kde by se mohlo zabloudit). ; vyjížďka EASY - bude mít náhradní trasu: kratší a lehčí (cca. 40 - 50 km max. 40 % te rénu), spojenou např. s koupáním, význačnou historickou, či přírodní památkou, apod. ; cesty budou převážně asfaltové, šotolinové či lehký terén.; zastávka na oběd (platí si každý sám); návrat do 18hodin; od 19:00 si někde sedneme, najíme se a trochu popijeme a vylosujeme tombolu. Nebude chybět hudební Bike párty - hraje DJ P@co ze ZR a od 22hod si můžeme zahrát i Bowling.

Neděle 26.července 2009
8:00 opět budíček a snídaně (z vlastních zásob)
9:00 sraz na předem určeném místě (poblíž ubytování SOU - viz plánek) odjezd na druhou a poslední vyjížďku; švih HARD čeká kratší 65 km 66 % terén vyjížďka než v sobotu - zcela jinak pojatá než-li v minulých letech - nechte se překvapit; vyjížďka EASY - cca. 30-40km max. 35 % terénu; ani v neděli nebude hladovět a zastavíme se na oběd; návrat do 15ho din; 16-17 hodin vyklizení pokojů a odjezd z domů.

Další informace: volejte 604 796 660

Přihláška: je nezávazná (závazné je pouze ubytování, které si zajistíte sami), i přes to pořadatelé prosí vyplnění přihlašovacího formuláře na webové stránce srazu, ať mají představu kolik vás přijede