Závod byl velmi kvalitně obsazen. Absolutním vítězem v kategorii mužů se stal Petr Vitner z TJ Nové Město na Moravě před svým oddílovým kolegou Petrem Hubáčkem.

V kategorii žen zvítězila Ivana Klímová z AK Olomouc před Dagmar Novotnou z oddílu TURBO Chotěboř.

Velmi kvalitně byly obsazeny také všechny veteránské běhy, kde se na prvních příčkách umístili přední čeští běžci.

--------------

Výsledky jednotlivých kategorií:

Muži A 18-39 let (5100 m): 1. Petr Vitner 15.42, 2. Petr Hubáček 16.17 (oba Nové Město na Moravě), 3. Zdeněk Firych 17.15 (Chotěboř).

Muži B 40-49 let (5100 m): 1. Josef Smetana (Třešť), 2. Karel Neuvirt, 3. Jaromír Bělohlávek (oba Chotěboř).

Muži C 50-59 let (5100 m): 1. Josef Schwarz (Chotěboř), 2. Jaroslav Vábek (Žďár nad Sázavou), 3. Ladislav Vosyka (Chotěboř).

Muži D 60 a více let (5100 m): 1. Josef Kakač (Praha), 2. Zdeněk Novák (Jihlava), 3. František Čížek (Chotěboř).

Ženy E 18-34 let (3400 m): 1. Ivana Klímová 13.10 (Olomouc), 2. Dagmar Novotná ml. 14.19 (Chotěboř), 3. Petra Smetanová 15.30 (Třešť).

Ženy F 35 a více let (3400 m): 1. Dagmar Novotná st. (Chotěboř), 2. Naděžda Tůmová (Jihlava), 3. Jaroslava Košíková (Nové město na Moravě).

Dorostenci (1700 m): 1. Ondřej Berky (Havlíčkův Brod), 2. Ondřej Dočekal (Žďár nad Sázavou), 3. Jiří Jonáš (Dobronín).

Dorostenky (1700 m): 1. Kristina Smetanová (Jihlava), 2. Tereza Košíková, 3. Eliška Hrbáčová (obě Nové Město na Moravě).

Starší žáci (720 m): 1. Libor Jonáš (Dobronín), 2. Dominik Musil (Havlíčkův Brod), 3. Josef Brukner (Nížkov).

Mladší žáci (720 m): 1. Lukáš Rambousek (Třešť), 2. Pavel Závodný (Nížkov), 3. Jakub Smetana (Třešť).

Mladší žákyně (720 m): 1. Michala Sedláková (Chotěboř), 2. Dominika Adámková, 3. Gabriela Nováková (obě Třešť).

Nejmladší hoši (720 m): 1. Martin Němec (Nížkov), 2. Ondřej Tichý (Třešť).

Nejmladší dívky (720 m): 1. Sára Závodná (Nížkov), 2. Kamila Nováková (Svratka), 3. Alena Kobesová (Praha)

Přípravka hoši (300 m): 1. David Komín, 2. Josef Smetana (oba Třešť), 3. Jakub Bartoníček (Nížkov).

Přípravka dívky (300 m): 1. Tereza Šimůnková (Havlíčkův Brod), 2. Nikola Rambousková (Třešť), 3. Jana Marková (Nížkov).

Předpřípravka hoši (150 m): 1. Jiří Landa (Nížkov), 2. Matěj Chmelík (Svratka), 3. Matyáš Novák (Nová Ves u Chotěboře).

Předpřípravka dívky (150 m): 1. Jana Šimůnková (Havlíčkův Brod), 2. Erika Bartoníčková (Nížkov), 3. Klára Chmelová (Příseka). ⋌(sra)